Innowacyjne rozwiązanie faktoringowe dla firm

Fundio dostarcza platformę pozwalającą na przyspieszenie płatności za wystawione faktury.

Poznaj naszą ofertę dla Dostawców
Poznaj naszą ofertę dla Odbiorców

O Fundio

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam zaobserwować jak częstym problemem wśród małych i średnich przedsiębiorców jest utrzymanie płynności finansowej.

Fundio koncentruje się na budowaniu rozwiązań wzmacniających relację Odbiorcy z jego Dostawcami poprzez tworzenie programów ich finansowania. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala przyśpieszyć płatności za faktury Dostawców, co znacząco poprawia kapitał obrotowy i pozwala przedsiębiorcy na terminowe regulowanie swoich zobowiązań.

Fundio koncentruje się na budowaniu rozwiązań wzmacniających relację Odbiorcy z jego Dostawcami poprzez tworzenie programów ich finansowania. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala przyśpieszyć płatności za faktury Dostawców.

Mamy solidnych inwestorów i spełniamy najwyższe standardy finansowe, dzięki czemu całą naszą uwagę poświęcamy naszym klientom i rozwojowi działalności.

Całą naszą uwagę poświęcamy Klientom i rozwojowi platformy Fundio

dla Dostawcy

Fundio powstało z myślą o Dostawcach

Wystawiasz faktury z terminem płatności za sprzedane produkty lub wykonane usługi, a okres oczekiwania na zapłatę zazwyczaj jest zbyt długi? Wiesz już jak wykorzystałbyś te środki, gdybyś otrzymał je wcześniej?


Przyspiesz z nami swoje płatności

Fundio to innowacyjna usługa pozwalająca na przyspieszenie płatności. Ty decydujesz, które płatności za faktury chcesz przyśpieszyć, a serwis internetowy oraz aplikacja mobilna za pomocą których możesz to zrobić, są do Twojej dyspozycji 24/7.

Platforma Fundio powstała abyś mógł, jako Dostawca, otrzymać swoje pieniądze za faktury, wtedy kiedy chcesz, ile chcesz i kiedy potrzebujesz, abyś mógł inwestować i się rozwijać, abyś mógł płacić za nieoczekiwane wydatki . Już nie musisz czekać na odroczoną płatność od Odbiorcy.

Platforma Fundio powstała abyś mógł, jako Dostawca, otrzymać swoje pieniądze za faktury, wtedy kiedy chcesz, ile chcesz i kiedy potrzebujesz. Już nie musisz czekać na odroczoną płatność od Odbiorcy.

Jak to działa z perspektywy Dostawcy?

01
Dostawca dostarcza produkt lub usługę i przesyła fakturę VAT swojemu Odbiorcy
02
Odbiorca otrzymuje towar oraz fakturę, następnie ją akceptuje, a zaakceptowana faktura trafia do serwisu Fundio
03
Dostawca otrzymuje push'a na telefon o nowej fakturze, finansuje fakturę i otrzymuje środki na konto.

Korzyści dla Dostawcy

01

Minimum formalności

Nie badamy Twojej firmy i jej zdolności finansowej. Dla nas najważniejszy jest przebieg Twojej współpracy z Odbiorcą. Twój Odbiorca dołączając Ciebie do Platformy Fundio uważa Ciebie za ważnego partnera... a my podzielamy to zdanie.
02

Łatwe podpisanie umowy

Cenimy Twój czas i chcemy, abyś zajmował się tym co dla Ciebie najważniejsze. Umowę z nami podpiszesz zdalnie na platformie Fundio.
03

Prosta obsługa

Szanujemy Twój czas, aby zapłacić za Twoją fakturę nie potrzebujemy jej skanu, faksu lub wydruku. Wszystkie niezbędne informacje otrzymujemy od Twojego Odbiorcy. Ty jedynie decydujesz, które faktury i kiedy chcesz sfinansować.
04

Informacja on-line

Na platformie Fundio możesz przeglądać informacje o zaakceptowanych fakturach bezpośrednio z systemu księgowego Odbiorcy
05

Elastyczność

Finansuj wybrane przez Ciebie faktury... wszystkie... jedną... tyle ile potrzebujesz...
usługa Fundio jest dostępna w trybie 24/7, korzystaj z niej gdzie chcesz kiedy chcesz
06

Bezpieczeństwo

Logowanie na telefonie wykorzystuje Twoje dane biometryczne (odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy) już nie musisz zapamiętywać kolejnego hasła a Twoje dane w aplikacji są bezpieczne

Korzystaj tak jak lubisz

Pobierz aplikację mobilną Fundio:

Sprawdź aplikacje Fundio na iOSSprawdź aplikacje Fundio na Android
dla Odbiorcy

Wspieramy relację pomiędzy Odbiorcą a Dostawcą

Wiemy jak ważne dla każdego Odbiorcy jest zachowanie sprawnej ciągłości dostaw, dbałość o ich jakość i terminowość Kluczem do spełnienia tych oczekiwań jest przede wszystkim Dostawca, jego kondycja finansowa, jego zdolności produkcyjne i wykonawcze.

Wiemy jak ważne dla każdego Odbiorcy jest zachowanie sprawnej ciągłości dostaw, dbałość o ich jakość i terminowość. Kluczem do spełnienia tych oczekiwań jest przede wszystkim Dostawca, jego kondycja finansowa, jego zdolności produkcyjne i wykonawcze.


Pomagamy w utrzymaniu sprawnego łańcucha dostaw

Stworzyliśmy rozwiązanie Fundio, które pozwala przyśpieszyć Dostawcom płatności za wystawione przez nich faktury, co znacząco poprawia ich kapitał obrotowy, a tym samym pozwala na terminowe regulowanie swoich zobowiązań i koncentrację na realizacji zamówień Odbiorców.

Jak to działa z perspektywy Odbiorcy?


Korzyści dla Odbiorcy

01

Wsparcie relacji

Platforma przejmuje zakres działań w obszarze związanym z płatnościami do Dostawców, systematyzuje i ułatwia kwestie rozliczeń z Dostawcami, jednocześnie pozwala na zaangażowanie pracowników Odbiorcy w inne obszary realizowanego procesu, uzupełnia łańcuch dostaw i podnosi jakość współpracy
02

Automatyzacja procesów

Po wprowadzeniu rozwiązania Fundio, wymagane jest minimalne zaangażowanie ze strony Odbiorcy w obszarze rozliczeń z Dostawcami. Fundio to pełna automatyzacja, dzięki zastosowaniu API FUNDIO, które jest zintegrowane z systemem finansowo- księgowym Odbiorcy. API FUNDIO działa “w tle”, nie zakłócając i nie angażując dodatkowo pracowników i procesów obiegu dokumentów Odbiorcy.
03

Łatwe zarządzanie

Fundio dołącza Dostawców do platformy Fundio na podstawie elektronicznego formularza uzupełnionego przez Dostawcę. Cały proces przebiega zdalnie i nie angażuje Odbiorcy, pozwalając zaoszczędzić czas i oferując łatwe zarządzanie bazą Dostawców.
01

Wsparcie relacji

Platforma przejmuje zakres działań w obszarze związanym z płatnościami do Dostawców, systematyzuje i ułatwia kwestie rozliczeń z Dostawcami.
02

Automatyzacja procesów

Po wprowadzeniu rozwiązania Fundio, wymagane jest minimalne zaangażowanie ze strony Odbiorcy w obszarze rozliczeń z Dostawcami.
03

Łatwe zarządzanie

Fundio dołącza Dostawców do platformy Fundio na podstawie elektronicznego formularza uzupełnionego przez Dostawcę. Cały proces przebiega zdalnie i nie angażuje Odbiorcy.

Narzędzie dostosowane do Twoich potrzeb

Użyj Panelu Odbiorcy lub wykorzystaj nasze API

Zaufali nam

Dla skutecznego i sprawnego działania każdego dużego przedsiębiorstwa, ważnym jest zapewnienie ciągłości i sprawności dostaw, do czego kluczem jest partnerskie traktowanie Dostawców i możliwość ich wspierania nie tylko w zakresie stałych zleceń, ale także elastycznego podejścia do terminów płatności. Dzięki Fundio, nasi Dostawcy mają możliwość korzystania z przyspieszenia płatności za swoje faktury w dowolnym momencie, co z pewnością zapewnia im bezpieczeństwo w planowaniu swoich finansów.
Michał Rakowski
CFO, Amica S.A.
Program Finansowania Dostawców realizowany przez Fundio wpisuje się w bieżące procesy operacyjne spółki. Działa w „tle”, dzięki API, które w pełni automatyzuje obieg informacji pomiędzy nami, Dostawcą oraz Fundio. Dostawca zyskuje elastyczny dostęp do środków finansowych poprzez aplikację mobilną i stronę www.
Paweł Stapf
CTO, Albatros Aluminium Sp. z o.o.
Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji mobilnej i środki natychmiast przekazane są na nasz rachunek bankowy.
Marcin Nowicki
Office Solution - Telecopy
Jasne warunki finansowania, przy każdej fakturze pokazany jest całkowity i jedyny koszt finansowania. Żadnych ukrytych kosztów, płacisz wyłącznie za to z czego skorzystałeś.
Błażej Grygianiec
P.P.H.U.Spaw- Met
Uproszczone formalności dokonywane on-line. Prosta, intuicyjna aplikacja i szybkie zlecanie wypłaty.
Arkadiusz Kozłowski
ITS Kozlowski Sp. z o.o. Sp.k.
Logo naszego zaufanego klienta Amica
Logo naszego zaufanego klienta Amica Handel i Marketing
Logo naszego zaufanego klienta Albatros Aluminium

Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące naszej platformy, jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz dowiedzieć się o Nas więcej – zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania w naszym biurze.

Fundio Sp. z o.o.

ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań

kontakt@fundio.pl

+48 507 492 553‬

+48 510 029 095